AB Media Group on korraldanud erinevaid kontserte ja üritusi:

aastail 2001 ja 2002 koostöös Tallinna erinevate linnaosade valitsustega oleme korraldanud ja läbiviinud rida heategevusüritusi: "Lastekaitsepäeva kontsert", "Haabersti sügis", "Uusaasta kontsert Saku Suurhallis", jne. Umastite vastu võitlemise kampaania raames oleme korraldanud tasuta kontsertürituse "Millennium narkotikumideta";

oleme toetanud iludusvõistluste "Miss Tallinn 2001" ja modellivõistluste "Top Model & Men 2002" läbiviimist;

aastail 2001 ja 2002 oleme aidanud korraldada ja läbiviia selliseid suurüritusi, nagu "Grillfest", "Lõpupidu" ja "Suur Pühapäev";

AB Media Group korraldab ka noorte seas väga populaarseks saanud telekanali Muz-TV sünnipäeva kontsertüritusi:

MY3zone - öö täis muusikalist naudingut!

MY3zone - see on kontsertüritustesari, mis sai alguse 12. aprillil 2000 telekanali Muz-TV Eesti presentatsiooniga ööklubis Flamingo. Esimesel MY3zone üritustel astusid laval üles sellised tuntud Eesti esitajad nagu Ines, Caates ja tuntsustuudio Egoiste. Peaesinejateks olid Danko ja Nikita Moskvast. Õhtujuhtideks olid Avrora (telekanal Muz-TV Moskva) ja DJ Cosmonavt (Radiotrance). Urituselt tehti ka otseülekanne Raadio 4 vahendusel üle kogu Eestimaa. Toimus ka palju erivevaid konkursse sponsorite auhindadele.

Teine MY3zone, mis toimus 12. aprillil 2001, oli pühendatud telekanali Muz-TV Eesti esimesele sünnipäevapeole. Uritus toimus Club Decolte's, kus esinesid May Day!, Turbomoda Moskvast ja peaesinejaks Russkij Razmer St.Peterburist, kes on juba 12 aastat erinevatel kontserditel esinenud. Õhtut juhtis Dmitri Shirokov (telekanal Muz-TV Moskva).

Kolmas üritus sellest sarjast korraldati 28. detsembril 2001 Saku Suurhallis ja toimus nimetuse Uusaasta MY3zone all. Sellel päeval korraldati kaks kontserti - päevane ja õhtune. Mõlemal kontserdil esinesid Tanel Padar, N - Euro, Anaconda, Exit, May Day! ja Karin. Õhtujuhtideks olid DJ Melboom (Exit DJ Team) ja Vadim Antsupov (Noortekanal ENERGIA). Viidi läbi ka erinevad konkursse koolinoorte seas sponsorite auhindadele.

Neljas MY3zone toimus 12. aprillil 2002 taaskord Club Decolte's. Tähistasime telekanali Muz-TV Eesti teist süünipäeva. Peaesinejaks oli Moskva tantsusaalide vallutaja - ansambel Akula, mida produtseerib nii eestlaste kui ka venelaste seas ülipopulaarne Ruki Vverh. Soojenduseks esines tütarlastebänd Ultramarin, kes võitis kõige populaarsema venekeelse noortebänina auhinna "KULDNE PLAAT 2002". Õhtut juhtis Oskar Kutsera (telekanal Muz-TV Moskva). Lisaks ansamblitele mängis tantsuhitte DJ Vadim Ansupov (Raadio 4 Noortekanal ENERGIA). Kavas olid ka erinevaid konkursse sponsorite auhindadele.

11.oktoobril 2002 toimus ööklubis Decolte viies MY3zone, kus peaesinejana astus laval üles Venemaa showbusiness`i sekssümbol - Irina Saltykova koos tantsukollektiiviga Moskvast. Soojendusbändina esines May Day! Peale selle esitles Aleksander Botique oma uut ja eksklusiivset sügis-talvist rõivakollektsiooni.

Õhtut juhitis ning plaate keerutas DJ Deniss Karabljoff. Kavas olid ka erinevaid konkursse sponsorite auhindadele.

Muz - TV Eesti 3. sünnipäeva raames oli kavas juba kuues MY3zone, mis jagunes kaheks kontserdiks: 11. aprillil Tartu klubis Atlantis ja 12.aprilli Club Decolte´s.

Peaesinejaks oli kutsutud Hi - Fi Venemaalt. Plaate keerutas klubis Atlantis DJ Vadim Antsupov ja Club Decoltes DJ Team Gorsky & Issatchenko.

Seitsmes MY3zone - Telekanali Muz - TV Eesti 4. sünnipäevale pühendatud kontsert toimus Club Decoltes 16. aprillil 2004.a.

Peaesinejaks on kutsutud kultusbänd BI - 2 Venemaalt.